آموزش تصویری تکنیک دابل اکسپوژر

آموزش تصویری, وبلاگ

سلام خدمت کاربران گرامی وب سایت آموزش فتوشاپ آن اکتیو امروز در خدمتتون هستیم با آموزش تصویری تکنیک دابل اکسپوژر که در ادامه در خدمتتون قرار خواهد  گرفت شما در این آموزش که تنها 45 ثانیه از وقت شما رو برای آموزش میگیره یاد خواهید گرفت چگونه این تکنیک را پیاده سازی کنید آموزش خلاصه و پیشرفته هست پس سعی کنید جزء به جزء آموزش را یاد بگیرید.

آموزش تصویری تکنیک دابل اکسپوژر

در آموزش تصویری تکنیک مهم هست شما دور بری و جداسازی تارگت خودتون از شیپ را یاد گرفته باشید و بتونید هدف خودتون در تصویر رو بدون خرابی از تصویر جداسازی کنید ، نکته مهم دیگر در این تکنیک کار کردن با مد لایه های شماست که شما به اون نیاز دارید ، این هم شاید اندکی از پیش نیاز های این تکنیک بود.

دابل اکسپوژر چیست؟

دابل اکسپوژر چیست ؟ چه کاربردهایی دارد ؟ Double Exposure را اگر عامیانه تحلیل کنیم ترکیب تصاویری در هم هست شاید هضم این موضوع مقداری دشوار باشد پس از شما فتوشاپ دوستان عزیز دعوت میکنیم به تصاویر زیر دقت کافی رو داشته باشید ، که یقینا خودتون معنی این تکنیک رو درک خواهید کرد.

دابل اکسپوژر , آموزش تکنیک دابل اکسپوژر , آموزش دابل اکسپوژر , فتوشاپ , آموزش فتوشاپ دابل اکسپوژر , آموزش تکنیک دابل اکسپوژر , آموزش دابل اکسپوژر , فتوشاپ , آموزش فتوشاپ

با توجه به تصاویر بالا حتما بر دانسته های شما نسبت به تکنیک دابل اکسپوژر اضافه شده و پیشنهاد میکنیم در این صورت این ویدیوی رایگان آموزشی رو از دست ندید.

در ضمن شما میتونید با عضویت در کانال وبسایت آن اکتیو از آخرین اخبار ، مقالات و محصولات ما مطلع بشید ، اگردقیق ملاحضه کنید در بخش محصولات ، ما چندین نوع محصول رایگان داریم در سایت که چند برابر این مقدار در کانال ما هست امیدواریم بیشترین استفاده رو از وبسایت آموزش فتوشاپ آن اکتیو و کانال این مجموعه برده باشید و ما رو از نظرات انتقادات و پیشنهادات سازندتون بی نصیب نزارید متشکریم.

درباره نویسنده

onactive

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×